سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: معرفی نویسنده

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    1
    مورد پسند
    0 بار

معرفی نویسنده

با سلام
    من می خوام برای قالب پژواکم یک نویسنده دیگه انتخاب کنم که بتونه یکسری اخبار را وارد سایت کنه آیا امکانش هست ؟؟؟؟؟
    ولی دسترسی اون محدود باشه . در حد وارد نمودن اخبار و یا موارد دیگه ولی دسترسی کامل به همه اطلاعات نداشته باشد .

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    1
    مورد پسند
    0 بار
    طبق اطلاعاتی که پیدا کردم می تونم سطح دسترسی برای قالب خبری ( برای مثال پژواک ) ایجاد کنم که نویسنده بتواند اخبار را تغییر دهد . حال به این سئوال بر خوردم که نویسنده با چه یوزر و پسوردی می خواهد وارد شود و این تغییرات را ایجاد نمائید ؟؟؟؟؟؟؟ و در کجا یعنی در خروجی سایت امکان تغییرات وجود دارد ؟؟؟؟؟؟

عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    1 بار
    سلام دوست عزیز شما در قسمت مدیریت سطح دسترسی به راحتی امکان مدیریت گروه های کاربری خودت رو داری
    سنگی که طاقت ضربه های تیشه را نداشته باشد، تندیس زیبایی نخواهد شد.
    بهترین وبسایت محصولات پاناسونیک
    کاربر گرامی برای مشاهده لینک ها، کدها و ... وارد شوید و یا ثبت نام کنید

کلمات کلیدی این موضوع