سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکل در بالا آمدن سایت در لوکال

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    2
    مورد پسند
    1 بار

مشکل در بالا آمدن سایت در لوکال

با سلام و احترام. با عنایت به اینکه از زمپ با php نسخه 8.2 استفاده میکنم و همچنین با توجه به نیاز استفاده از ioncube برای استفاده از قالب، از آنجا که آخرین ورژن ioncube متاسفانه نسخه 8.2 را پشتیبانی نمی کند مجبور به دانگرید نسخه php خود شدم. ioncube به خوبی نصب گردید. اما پس از آن با خطای زیر مواجه شدم. خواهشمند راهنمایی بفرماید.
    Fatal error: Array and string offset access syntax with curly braces is no longer supported in K:\xamp new\htdocs\...\libraries\vendor\joomla\string\src\ phputf8\utils\unicode.php on line 46

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    0 بار
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebiasgari نمایش پست ها
    با سلام و احترام. با عنایت به اینکه از زمپ با php نسخه 8.2 استفاده میکنم و همچنین با توجه به نیاز استفاده از ioncube برای استفاده از قالب، از آنجا که آخرین ورژن ioncube متاسفانه نسخه 8.2 را پشتیبانی نمی کند مجبور به دانگرید نسخه php خود شدم. ioncube به خوبی نصب گردید. اما پس از آن با خطای زیر مواجه شدم. خواهشمند راهنمایی بفرماید.
    Fatal error: Array and string offset access syntax with curly braces is no longer supported in K:\xamp new\htdocs\...\libraries\vendor\joomla\string\src\ phputf8\utils\unicode.php on line 46
    با سلام، باید به جای {} از براکت [ ] در کد استفاده کنید.
    جهت استعلام قیمت و یا
    کاربر گرامی برای مشاهده لینک ها، کدها و ... وارد شوید و یا ثبت نام کنید
    با شماره ۹۱۰۷۸۱۴۹ تماس حاصل فرمایید.

عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    0 بار
    wمن هم به مشکل مشابهی برخورد کردم، امیدوارم بتوانید کمکم کنید تا بفهمم
    کاربر گرامی برای مشاهده لینک ها، کدها و ... وارد شوید و یا ثبت نام کنید

کلمات کلیدی این موضوع