سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
No Recent Activity
درباره شماره مجازی رایگان

اطلاعات عمومی

درباره شماره مجازی رایگان
بیوگرافی:
شماره مجازی (به انگلیسی: Virtual Number)، شماره تلفنی است که وجود حقیقی نداشته ولی می*تواند بسیاری از کاربردهایی که شماره واقعی دارد را دارا باشد. به این ترتیب بدون اینکه نیاز داشته باشید تا سیم*کارت یک اپراتور را تهیه نمایید، می*توانید به سادگی و با فعال کردن یک اکانت در برنامه*ها و وبسایت*های ارائه دهنده شماره مجازی، شماره مجازی مورد نظر خود را فعال نمایید.

معمولاً شرکت*ها و برنامه*های ارائه دهنده شماره مجازی، شماره*های خود را از دو کشور کانادا و آمریکا ارائه می*دهند و به این ترتیب می*توان بدون داشتن سیم*کارت آمریکا یا کانادا، یک شماره تلفن همراه آنجا را در اختیار داشت.
‏اما برای داشتن شماره تلفن ثابت در حالت عادی باید مکانی فیزیکی داشت، حال آن که برای کسب و کارهای کوچک تهیه و اجاره دفتر کار هزینه ای بسیار بالا و غیرضروری است. اینجاست که فنآوری تلفن مجازی یا ابری به کمک می آید. تلفن مجازی به این دلیل که بر بستر اینترنت است، نیازی به یک مکان فیزیکی ندارد. یعنی شما می توانید با خریداری یکی از بسته های ارتباطی «دفتر شما»، از عرضه کنندگان پیشتاز خدمات ارتباطی، صاحب شماره تلفن ثابت شوید، بدون این که مجبور باشید برای استفاده از آن در مکان خاصی حضور داشته باشید.

امضاء


آمار


مجموع پست ها
مجموع پست ها
0
میانگین پستها در طول روز
0
تمام پسندیده ها
تمام پسندیده ها
22
  • مورد پسند
    0 بار
اطلاعات عمومی
تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت
02-08-2021 04:18 AM
تاریخ عضویت
02-08-2021
معارفه ها
0
telegram
Content Relevant URLs by vBSEO